نکات مهم در خرید آسانسور

آسانسورها یک راه حل محبوب برای بسیاری از املاک تجاری و مسکونی  برای بلند کردن افراد و بسته بندی ها هستند. آسانسورها طیف گسترده ای از اندازه ها و مشخصات را پوشش می دهند ، بنابراین خرید آسانسور مناسب برای خانه یا محل کار، ارزش تحقیقات بسیاری را دارد که برای یافتن آن لازم است.  در حالی که بسیاری از متغیر ها برای انتخاب آسانسور مناسب برای ساختمان شما وجود دارند، پنج عامل اساسی وجود دارد که حتما باید آنها را در نظر بگیرید.

محدوده انتخاب

اولین قدم برای خرید آسانسور مناسب از فروشگاه قطعات آسانسور، بررسی و انتخاب بهترین آن مطابق با نیازتان است. به طور کلی، آسانسورها در بالابرهای افراد و سکو های بار دسته بندی می شوند. البته انواع مختلفی از آسانسورها می توانند برای هر دو مورد استفاده شوند، اما بهتر است که پیش از تصمیم گیری، انواع آسانسور را بشناسیم.  آسانسور های باری سنگین تر هستند و قدرت بالا برندگی را در اولویت قرار می دهند حال اینکه آسانسور های مسافری از راحتی بیشتری برخوردار هستند. همچنین آسانسور هایی که برای افراد معلول طراحی شده اند، می توانند دارای ویژگی های ایمنی مختلفی مانند کمربند ایمنی و نرده های دستی باشند.

هزینه های نصب

هنگامی که محدوده آسانسور های مورد نظر خود را کاهش دادید و لیستی از آسانسور های مورد تایید خود را درست کردید، باید هزینه نصب را نیز در نظر بگیرید. بهترین انواع مرکز فروش قطعات آسانسور اغلب به صورت رایگان، به خریداران خود مسئول نصب ارائه می دهند. این شرکت ها این خدمات را در ازای خرید آسانسور های خود، هم مدل های خاص و هم مدل های رایج، چه برای املاک تجاری و چه مسکونی ، ارائه می دهند.

هزینه واقعی نصب غالباً بیشتر به املاکی که در آن نصب انجام می شود مربوط است تا خود آسانسور. به عنوان مثال ، گاهی اوقات لازم است که قبل از نصب صحیح در یک واحد خاص ، در مکانی که آسانسور باید نصب شود یک سری تغییرات جزئی ایجاد کنید. تغییراتی از این دست می تواند گران تمام شود. پیشنهاد می کنیم که قبل از خرید، حتما این موارد و هزینه ها را در نظر داشته باشید.

فکر کردن در مورد اصلاحات ساختاری، قبل از انتخاب و خرید آسانسور می تواند باعث صرفه جویی قابل توجهی هزینه های شما شود. اولین آسانسور انتخابی شما ممکن است برای نصب، نیاز به تنظیم راه پله و کوچک کردن چند تکیه گاه سازه ای داشته باشد، لازم به ذکر است که تمامی این مبالغ باید قبل از تحویل آسانسور به مسئول مربوطه پرداخت و انجام شوند. اگرچه انتخاب تنها یک مدل کوچکتر یا سبک تر می تواند شما را از این مشکلات نجات دهد.

بهترین آسانسور,خرید آسانسور,خرید بهترین آسانسور

شرایط نگهداری

تعمیر و نگهداری، یکی از بزرگترین هزینه های ادامه دار پس از داشتن آسانسور است. هیچ دستگاهی برای همیشه به طور کامل کار نمی کند و دیر یا زود باید تعمیر و نگهداری اولیه را انجام دهید تا آسانسور شما به خوبی کار کند و از خرید آسانسور خانگی پشیمان نشوید. اکثر آسانسورها می توانند چندین سال، بدون اینکه به تعمیر و نگهداری پیچیده نیاز داشته باشند، کار کنند. واحدهای دیگر دارای برنامه زمانبندی نسبتاً سختگیرانه ای برای نگهداری هستند که باید به آنها عمل شود. این نیاز گاهی می تواند در یک ملک مسکونی خصوصی جبران شود، اما تقریباً همه دولت های محلی اصرار دارند که یک روال به روز را در نگهداری آسانسور های تجاری و واحدهای باربری در اماکن عمومی انجام دهند. حتی با داشتن تخفیف، هزینه های تعمیر و نگهداری از انواع آسانسور می تواند روی هم جمع شود و شما را به دردسر بیاندازد. بنابرین باید قبل از انتخاب نهایی باید بین آسانسورها تحقیق کنید و آسانسور هایی را که می توانند با حداقل تعمیر و نگهداری برای مدتی دوام بیاورند را انتخاب کنید.

بسیاری از فروشندگان آسانسور در زمان خرید، قرارداد تعمیر و نگهداری را نیز ارائه می دهند. این موارد غالباً با تخفیف های بسیار زیاد ارائه می شود و به فروش آنها کمک می کند. بنابراین خریداران می توانند با خرید از این فروشگاه ها، در هزینه های تعمیر و نگهداری، مبلغ قابل توجهی صرفه جویی کنند.

مسائل مربوط به عملکرد

عملکرد که پس از خرید آسانسور  و استفاده از آن مشخص می شود، برای هر آسانسوری که قصد دارید نصب کنید، معنی متفاوتی دارد. برای بالابرهای مسافری ، عملکرد معمولاً به معنای سواری نرم و ایمن با ورودی های کنترل ساده و فضای کافی روی سکو است تا کارمندان بتوانند احساس راحتی کنند. آسانسور های بالابر تجاری، از طریق بلند کردن قدرت و قابلیت اطمینان در مدت زمان طولانی استفاده، عملکرد را اندازه گیری می کنند. با توجه به هر کدام از معیارهایی که برای شما مهم است، سعی کنید عملکرد مدل های آسانسور مورد نظر خود را ارزیابی کنید.

اگر نمایندگی ای که قصد خرید آسانسور از آن را دارید، دارای یک نمایشگاه است که مدل های مختلف را دارد ، پیشنهاد می کنیم کمی وقت بگذارید و هر یک از آسانسور های مورد علاقه خود را امتحان کنید تا با تجربه‌ کافی خرید خود را انجام دهید.

به دلیل تنوع سیستم های محرک و مشکلات تغذیه برای هر آسانسور، تجربه سوار شدن می تواند حتی در آسانسور هایی که از لحاظ ظاهری بسیار شبیه به هم هستند متفاوت باشد، بنابرین امتحان کردن هرکدام از آسانسور ها می تواند کمک شایانی به شما بکند.

فروش آسانسور,بهترین آسانسور,خرید آسانسور

موارد ایمنی

ایمنی، اولین مشخصه مورد توجه برای آسانسوری است که برای حمل و نقل افراد طراحی شده است. علاوه بر ارزش آشکاری که بهره برداری ایمن در آسانسور مسکونی نصب شده در خانه دارد، عملکرد ایمن آسانسور تجاری شما به شرکت شما کمک می کند تا از آسیب دیدگی کارگران جلوگیری کرده و خسارت های شما را کاهش دهد. لذا حتما هنگام خرید آسانسور خانگی و یا تجاری از امن بودن آن اطمینان حاصل کنید.

قبل از خرید به صورت آنلاین، درباره آن مدل خاص تحقیق کنید. به انجمن های آنلاین مراجعه کنید تا بفهمید دیگران در مورد تجربیات خود با بالابر چه می گویند، و آیا در مورد نحوه عملکرد آن مشکلات خاصی شناخته شده است یا خیر.

نظرات برای این پست بسته شده است.